50 lat minęło… Relacja z Wielkiej Gali FAAC 2015

50-lecie istnienia firmy to okazja, która nie trafia się dwa razy. Aby uczcić tak doniosłe wydarzenie, 27 marca odbyła się Wielka Gala FAAC, na której podsumowano pół wieku działalności włoskiego pioniera automatyki wjazdowej i systemów kontroli dostępu, a także wyróżniono najlepszych przedstawicieli handlowych firmy w Polsce.

Na miejsce uroczystości wybrano znajdujący się pod Warszawą hotel położony w malowniczej okolicy Jeziora Zegrzyńskiego i rzeki Narwi. W ramach spotkania odbyła się konferencja, na której przedstawiciele firmy podsumowali wraz z partnerami biznesowymi rok 2014, a także omówili plany na rok 2015. Po zakończeniu konferencji miała miejsce kluczowa część Gali. Czołowi przedstawiciele handlowi otrzymali z rąk Piotra Wiśniewskiego, Dyrektora Generalnego FAAC Polska, wyrazy uznania i podziękowania za owocną współpracę oraz doskonałe wyniki sprzedażowe. Wyróżnieni partnerzy otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz prestiżowe, zdobione statuetki z lwem – wieloletnim symbolem włoskiego giganta automatyki wjazdowej.

Od momentu, kiedy Giuseppe Manini otworzył w Bolonii bramy pierwszego zakładu Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli, minęło 50 lat. 50 lat, które firma FAAC poświęciła projektowaniu i tworzeniu wyprzedzających swoje czasy rozwiązań automatyki oraz kontroli dostępu. Tutaj, w FAAC Polska, czujemy się integralną częścią tego sukcesu. Ponieważ nie byłby on możliwy bez naszych partnerów handlowych, chcieliśmy okrągłą rocznicę uczcić w sposób szczególny. Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz serdecznie pogratulować wszystkim laureatom i życzyć wszystkim równie znakomitej współpracy w przyszłości – podsumowuje Piotr Wiśniewski.

Wieczorem odbył się uroczysty bankiet, który zwieńczył przygotowany przez profesjonalną ekipę pirotechniczną pokaz sztucznych ogni z podkładem muzycznym. Na koniec dnia goście bawili się w rytm największych przebojów muzyki tanecznej w wynajętej dla nich na ten cel części hotelowego klubu.

 

FKR_ (2031)