FAAC na top liście!

Miliony zdjęć, tysiące porad, koszty budowy, opinie budujących i budowlańców – to MOJABUDOWA, czyli największy blog budowlany, który skupia ponad 20 000 indywidualnych blogów. Wśród nich dużą grupę tworzą blogi eksperckie.

Firma FAAC również czynnie działa w tej społeczności, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie automatyki – do bram wjazdowych, drzwi garażowych, szlabanów.

Nasz blog znalazł się na liście Top 10 najchętniej czytanych blogów eksperckich na MOJEJBUDOWIE. Dziękujemy!

moja-budowa-lista

Chcecie wiedzieć kiedy najlepiej zakładać instalacje do bramy, jak wybrać dobrego instalatora, jak zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, co zrobić, by brama działała bezawaryjnie… Na wszystkie te pytania oraz wiele innych znajdziecie odpowiedzi właśnie na www.faac.mojabudowa.pl

Ten sukces to dla nas mobilizacja do dalszej, jeszcze intensywniejszej pracy nad rozwojem naszego bloga, nad zapełnieniem go praktycznymi informacjami dla wszystkich, których interesuje ta tematyka. Wiemy wszystko o automatyce wjazdowej i z przyjemnością dzień po dniu będziemy się tą wiedzą dzielić z budującymi domy, planującymi remont, modernizującymi swoje posesje.

 

Zatem do zobaczenia na MOJEJBUDOWIE!

faac_mojabudowa