FOTOKOMÓRKI SZEROKOPASMOWE XP 30. KONSTRUKCJA I TECHNOLOGIA WYKONANE W FAAC

Cienki i mocny

30 to metry zasięgu, 21 milimetrów grubości. Fotokomórki XP30 są wyjątkowo kompaktowe (55 x 78 mm).

Świetny projekt

Kompaktowe, solidne, cienkie: modele XP30 wtapiają się w każdy kontekst architektoniczny, od najbardziej klasycznego po najbardziej minimalistyczny. XP30 INOX są w całości wykonane z metalu, z satynową stalową obudową, jako jedyne dostępne na rynku.

 

Piękne wewnątrz i na zewnątrz

Odlewana uszczelka na przedniej pokrywie i uszczelka o zamkniętych komórkach w obszarze przejścia kablowego: wszystkie wersje XP30 gwarantują maksymalną ochronę przed owadami i czynnikami atmosferycznymi, nawet najbardziej agresywnymi.

 

 

Wybór programu

Modele przekaźników XP30 umożliwiają wybór kanału za naciśnięciem przycisku. Kodowanie sygnału pozwala uniknąć jakichkolwiek zakłóceń między TX i RX i pozwala na zainstalowanie do 4 par fotokomórek z bliskiej odległości.

Bez pomyłki

Wszystkie modele XP30 są chronione przed zakłóceniami pochodzącymi z zewnętrznych źródeł światła, nawet z samochodowych reflektorów LED. Wszystkie modele XP30 można łatwo zastąpić zarówno ściennymi, jak i podtynkowymi Fotoswitch i Photobeam.

 

 

Technologia BUS 2easy

Dzięki rodzinie XP30B wyposażonej w BUS 2easy możliwe jest podłączenie do 16 par fotokomórek do tej samej płytki sterującej bramą bez żadnych zakłóceń. Dzięki BUS 2easy złożone systemy stają się proste.