Jakość rządzi się swoimi prawami

Wydajność, niezawodność i korzystna cena to podstawowe wymagania, jakie spełniają produkty FAAC.

Aby zachować wysoką jakość produktów, FAAC stale inwestuje w technologię, zaawansowane metody produkcji i organizację pracy. Nasi pracownicy na co dzień są zobowiązani do przestrzegania zasad i wartości korporacyjnych, a także do ciągłego doskonalenia każdej wykonywanej w ramach Grupy FAAC działalności.

Certyfikacja jest tak samo ważna, jak innowacyjność

 • image description

  FAAC i certyfikacja idą w parze. Zacznijmy od Systemu Zarządzania Jakością FAAC, który posiada certyfikat UNI EN ISO 9001: 2015.

 • image description

  Nasz słupek drogowy M30 został przetestowany zgodnie z kryteriami ustalonymi w normie ASTM F2656-07 i uzyskał najwyższą klasę penetracji.

 • image description

  Certyfikat NEMKO przyznawany jest automatycznym drzwiom, które zostały przetestowane i otrzymały certyfikat zaświadczający, że produkt wymaga konserwacji dopiero po 2 milionach cykli użytkowania.

 • image description

  Automatyczne drzwi, a także wszystkie produkty FAAC związane z bezpieczeństwem systemów automatycznych drzwi ewakuacyjnych są produkowane zgodnie z normą EN 16005 i certyfikowane przez TÜV.

 • image description

  Wszystkie drzwi i bramy automatyczne FAAC spełniają wymagania certyfikatu UL/CSA, obowiązującego na rynku USA. To potwierdza bezpieczeństwo wszystkich komponentów i produktów elektrycznych, oferowanych przez firmę, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania pożarom i porażenia prądem elektrycznym.

Zielona technologia

Idea SAFE & GREEN stanowi nowe holistyczne podejście do automatyzacji i skutecznie wskazuje obszary, które zawsze były kluczowe dla filozofii FAAC:

 • Bezpieczeństwo systemów automatyki i ich zgodność z wymogami dyrektyw unijnych i innych obowiązujących standardów
 • Zmniejszenie zużycia energii i zapewnienie realnych oszczędności dla użytkowników końcowych
 • SafeZone
 • GreenTech

SafeZone dotyczy systemów automatyki hydraulicznej oraz systemów elektromechanicznych 230 V i 24 V, opartych na najnowszych elektronicznych kartach kontroli i urządzeniach, takich jak nowatorski SAFEcoder (patent FAAC). Produkty te pozwalają na instalację nowych, spełniających standardy systemów, a także modernizację starszych instalacji FAAC bez konieczności zmiany systemu automatyki.

GREENtech wskazuje systemy automatyki bram FAAC, które łączą najnowszą generację elektronicznych kart kontrolnych z innowacyjnymi, opatentowanymi elementami mechanicznymi i urządzeniami.

Znaczne zmniejszenie kosztów operacyjnych, przy zachowaniu doskonałej wydajności systemów automatyki FAAC, zapewnia większy szacunek dla środowiska oraz dodatkowe korzyści dla klientów.

INNOWACYJNOŚĆ KROK PO KROKU

OmniDec

Określa produkty zapewniające zintegrowany i uniwersalny system dekodowania danych radiowych.

2easy

Określa elektroniczne karty kontroli, które umożliwiają proste, dwuprzewodowe okablowanie instalacji kaskadowych w oparciu o własny protokół FAAC.

HYbrid

Określa siłowniki hydrauliczne z silnikiem elektrycznym 24 V.

Connection

Określa elektroniczne karty kontroli, które są kompatybilne z modułami zewnętrznymi i pozwalają na zdalne sterowanie. Jeśli karty są dostarczane jako standardowe elementy systemu automatyki, to kompletny produkt jest oznaczony tym logo.

EnergySaving

Określa automatyczne drzwi, które przewidują chęć przejścia przez nie. System wykorzystuje zebrane dane do optymalizacji czasu otwarcia i zamknięcia drzwi, a także zapobiega niepotrzebnej cyrkulacji powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Najważniejszym certyfikatem
jest nasze DNA.

Nasze znaki towarowe, patenty i certyfikaty potwierdzają unikatową filozofię FAAC, która jest dla nas kluczowa.

Ciągłe zaangażowanie w utrzymanie jakości komponentów i produktów, staranny dobór dostawców oraz skrupulatna kontrola jakości procesu produkcji prowadzona od 1965 roku sprawiły, że marka FAAC stała się światowym przykładem wysokiej jakości, niezawodności, zgodności z normami oraz bezpieczeństwa użytkownika końcowego.