Ostrzeżenie !!!!

Liczne strony internetowe oferują w sprzedaży produkty FAAC. Jeśli zamierzasz kupić nasze produkty za pośrednictwem sklepu internetowego, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub z działem technicznym w celu omówienia specyfikacji produktu.

Na stronie faacdev.heronroboczy.e-kei.pl w zakładce “Gdzie kupić” znajdziecie Państwo bazę naszych autoryzowanych dealerów, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. Poniżej przedstawiamy problemy, które możecie Państwo napotkać, kupując produkty FAAC w sklepie internetowym u nieautoryzowanego dealera.

Montaż:

Instalator działający z ramienia FAAC dostarcza kompletne i sprawdzone produkty oraz daje gwarację właściwej ich instalacji. Mogą Państwo mieć pewność, że montaż będzie przebiegał sprawnie, bez żadnych niespodzianek. Co więcej, koszty instalacji są podawane przed jej rozpoczęciem. Kupując u osób nie posiadających licencji i sprzedających produkty na swoich stronach internetowych, zamawiający często ponosi koszty o wiele wyższe niż te podane przed zakupem, wynikające z rzeczywistej ceny sprzętu i jego instalacji.

Gwarancja i wsparcie:

Autoryzowany dealer udziela gwarancji na zamontowane produkty oraz może zapewnić konserwację bram przez wiele lat. To wymóg, którego nie spełniają “fałszywi” dostawcy. Montaż wykonany przez autoryzowanego instalatora jest warunkiem koniecznym utrzymania gwarancji producenta na produkty i podzespoły wchodzące w skład instalowanych zestawów.