FAAC dostarcza automatykę nie tylko do drzwi wejściowych. Rozwiązania mogą być stosowane kompleksowo we wszystkich drzwiach i oknach w domu, niezależnie od stylu, w jakim został zaprojektowany.

Dostarczamy dwa rodzaje rozwiązań: profile o zmniejszonym przekroju oraz profile o zwiększonym przekroju. Systemy okienne i drzwiowe standardowo są dostępne w barwie “starego srebra”, jednak można je pomalować na dowolny kolor

 

Wejście doskonale zaprojektowane

Smukłe, lekkie i spełniające wymagania przepisów budowlanych – to główne cechy drzwi i okien wyposażonych w profile TK20 o zmniejszonym przekroju. Zostały zaprojektowane, aby łączyć w sobie wyszukany i innowacyjny design z korzyściami płynącymi z zastosowania automatycznego przesuwnego wejścia.

 

Wielkość ma znaczenie

Okna i drzwi z serii TK50 wyposażone w profile o zwiększonym przekroju, wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Dzięki temu mogą być stosowane we wnętrzach o dużym natężeniu ruchu.
Profile o zwiększonym przekroju stosuje się w miejscach wymagających niezawodnych rozwiązań, np. w wyjściach ewakuacyjnych z systemem awaryjnego otwierania. W razie przypadkowego uderzenia, drzwi powracają do pierwotnego położenia, bez potrzeby wzywania serwisu.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.