Kontrola na wyciągnięcie ręki

Systemy automatyzacji ułatwiają kontrolę zabezpieczeń przeciwsłonecznych. Nawijanie ciężkich rolet, obsługa ekranów zewnętrznych czy zamykanie rolet, do których dostęp jest utrudniony, nie stanowi już problemu. Bez konieczności opuszczania kanapy, jednym gestem możesz kontrolować słońce w Twoim domu. Systemem sterować można za pomocą przycisku lub pilota, który zdalnie obsługuje automatyzację.

Oszczędność energii dzięki synergii

Czujniki wiatrowo-słoneczne pomagają chronić otoczenie przez nadmiernym przegrzaniem. Dzięki temu możesz ograniczyć wydatki na klimatyzację pomieszczeń. Nawet, kiedy jesteś poza domem, czujnik jest aktywowany w przypadku nagłych podmuchów wiatru, które zagrażają osłonom.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Możesz kontrolować czas automatycznego uruchomienia systemu nawet w dużych budynkach, programując otwieranie i zamykanie kilku żaluzji, rolet czy okiennic jednocześnie

Więcej niż wygoda.

Estetyka i efekt wizualny są bardzo ważne. Kiedy remontujesz lub kupujesz nowy dom czy biuro, z łatwością wymienisz tradycyjne osłony na nowoczesne elektryczne żaluzje i karnisze, kontrolowane przy pomocy wygodnego i dyskretnego przycisku lub pilota.