Rozwiązania firmy FAAC są proste w obsłudze i zapewniają dyskretną pracę. Dzięki sprawnym i jednocześnie bezgłośnym silnikom ukrytym w kasecie markizy, masz zapewnione 100% komfortu.

 

Gwarantujemy Ci niezwykłą wygodę otwierania i zamykania jednej lub wielu markiz jednocześnie za pomocą pilota, a także zapewniamy oszczędność energii.

 

Poniżej znajduje się krótki poradnik, który pomoże Ci dobrać rozwiązanie FAAC odpowiednie do Twoich potrzeb.

Jak oszczędzać energię na każdym kroku?

Dzięki sterowaniu przyciskiem lub pilotem, możesz kontrolować markizy bez wychodzenia na zewnątrz czy zbędnego otwierania okna. Unikniesz dzięki temu strat energii, powodowanych przez zmianę temperatury w pomieszczeniu.

Jakość przede wszystkim

Firma FAAC pomyślała o wszystkim. Nawet o zabezpieczeniu materiału markizy, co czyni go jeszcze bardziej odpornym na czynniki zewnętrzne.

Samoregulujący się silnik TM45 ER gwarantuje, że markiza zawsze zamknie się całkowicie. Gdy materiał jest prawidłowo zwinięty po użyciu, nie jest narażony na działania czynników zewnętrznych, takich jak słońce, deszcz czy wiatr. Dzięki temu powierzchnia markizy nie ulega nadmiernemu zużyciu i zniszczeniu.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.