Zautomatyzowane rolety są bardzo praktyczne i dostępne dla wszystkich. Każdy może ułatwić sobie życie i cieszyć się wygodą sterowania nimi za pomocą jednego prostego gestu. Wystarczy dobrać odpowiedni napęd i podłączyć go do przycisku sterowania lub do pilota. Dodatkowo, dzięki programatorowi można ustawić czas otwierania i zamykania rolet odpowiednio do potrzeb.

Oto kilka przykładów sytuacji oraz najczęściej zadawanych pytań, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie firmy FAAC.

Kupujesz nowy dom?

To idealny moment na automatyzację rolet. Za pomocą praktycznego przycisku możesz kontrolować otwieranie i zamykanie jednej lub wielu rolet jednocześnie. Model odpowiedni dla Ciebie to TM45 lub TM58 do sterowania osłonami, które są znacznie większe niż tradycyjne.

Co zrobić w przypadku braku zasilania?

Nie ma problemu! Rolety napędzane modelem wyposażonym w ręczny napęd – jak TM45 M - umożliwiają otwarcie osłon także w wypadku awarii prądu.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.