Tereny przemysłowe, przejścia dla pieszych i obszary o dużym natężeniu ruchu wymagają maksymalnej wydajności. Modele J275 z pewnością sobie poradzą, dzięki zastosowaniu technologii hydraulicznej FAAC. Filozofia “Design for Assembly” znajduje tu swoje zastosowanie: kieszeń montażowa i słupek stanowią osobne części, dzięki czemu łatwiej jest je serwisować lub ewentualnie wymienić.

 

Szukasz wyjątkowo elastycznego systemu?

Kontrola ruchu na terenach miejskich, przemysłowych czy w centrach handlowych nie należy do łatwych. Słupki FACC sprawnie poradzą sobie z pracą w “godzinach szczytu”.
Hydrauliczny słupek J275 HA jest wyjątkowo wytrzymały. Może być kontrolowany automatycznie za pomocą czytnika kart magnetycznych, zdalnego pilota, pętli indukcyjnej czy telefonu.

Stali w swoich wyborach

Permanentne oddzielenie strefy pieszej i mieszkalnej od ruchu ulicznego - częściowo lub w całości - wymaga zastosowania stałego słupka blokującego wjazd J275 F. Sprawdzi się on także w instalacjach mieszanych, zbudowanych z różnych słupków chowanych (automatycznych i półautomatycznych).

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.