Technologia FAAC zapewnia rozwiązania, które zrobią dla Ciebie wszystko – nawet zaoszczędzą Twój czas i pieniądze. Jak? Dzięki systemowi składającemu się z jednej części, słupek jest łatwy w transporcie i instalacji. J200 możesz zainstalować samodzielnie. Szybko i bez pomocy montażysty.

Chcesz ograniczyć dostęp, ale nie swoją przestrzeń?

Chcesz ograniczyć wjazd pojazdów na swoją posesję, ale jednocześnie nie utracić miejsca na manewrowanie autem? Idealnym rozwiązaniem będzie automatycznie chowający się hydrauliczny słupek blokady ruchu ulicznego.

Modelem J200 HA można z łatwością sterować za pomocą czytnika kart magnetycznych, zdalnego pilota czy pętli indukcyjnej. Nikt obcy nie dostanie się na Twój teren, a gdy tylko zechcesz, możesz sprawić, że blokada wjazdu stanie się niewidoczna.

Potrzebujesz szybkiego i dyskretnego rozwiązania?

Półautomatyczny słupek J200 SA jest idealny do zamykania obszarów miejskich o małym natężeniu ruchu. Obsługuje się go ręcznie za pomocą sprężyny gazowej. W razie potrzeby, słupek szybko opada, pozostawiając swobodne przejście.

Szukasz stałego rozwiązania?

Czasem przestrzeń dla pieszych lub osiedle mieszkalne muszą być całkowicie zamknięte dla ruchu pojazdów. Umożliwi to zainstalowanie stałego słupka blokującego wjazd.
Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zamontowany na stałe słupek drogowy J200 F. Może być on również połączony z automatycznym lub półautomatycznym rozwiązaniem, co umożliwi przejazd pojazdom uprzywilejowanym.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.