System kontrolujący dostęp pojazdów składa się z następujących elementów:

  • czytnika wykrywającego obecność
  • szlabanu kontrolującego wjazd uprawnionych pojazdów
  • odpowieniego systemu elektronicznego kontrolującego wszystkie urządzenia
  • urządzeń rozpoznających karty zbliżeniowe i zdalne transpondery

 

Jakie rozwiązanie wybrać do obsługi parkingu?

Systemy kontroli dostępu są kalibrowane na podstawie częstotliwości i napływu osób
Jeśli obszar ma małą lub średnią powierzchnię, jak np. parking w budynku mieszkalnym z 150 miejscami, odpowiednim rowiązaniem będzie czytnik RESIST.
Dostępny w wielu modelach. Jego obudowa jest odporna na akty wandalizmu, a panel przedni został wykonany z włókna szklanego.
Duże parkingi, z ponad 200 miejscami, wymagają zastosowania bardziej złożonych rozwiązań. Dodatkowo w przypadku parkingów płatnych, należy zainstalować kasy i odpowiednie urządzenia.
W tym przypadku polecamy podział parkingu na sekcje.

Czy można kontrolować dostęp o określonej porze dnia?

Możesz ustalić czas przejazdu według różnych reguł i opcji

Możesz również tak zaprogramować system, by w wybranych godzinach na chroniony teren mogły dostać się tylko uprawnione osoby, np. wyłącznie personel sprzątający. Dodanie procesora do systemu, umożliwia zarządzanie listą osób uprawnionych.

Możesz również zastosować system identyfikacji przez telefon JCALL. Żeby otworzyć przejście, wystarczy zadzwonić z telefonu komórkowego pod bezpłatny numer. Ponadto system rejestruje wszystkie zdarzenia i umożliwia dostęp do danych za pomocą platformy online.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.