Wystarczy jeden impuls

Z jednej strony prostota i łatwość użytkowania, z drugiej jakość i bezpieczeństwo. Powyższe cechy sprawiły, że systemy automatyki FAAC są postrzegane jako niezawodne i uniwersalne. W domu, jak i w firmie, wewnątrz lub na zewnątrz. Rozwiązania FAAC włączą i wyłączą wszystko, czego potrzebujesz, jednym impulsem.

Wszechstronne rozwiązania

Oprócz tradycyjnych przesuwnych i skrzydłowych bram, automatyka FAAC umożliwia kontrolowanie dostępu zarówno ludzi, jak i pojazdów. Dzięki sterowaniu drzwiami garażowymi, drzwiami przemysłowymi, automatycznymi szlabanami i innym nowatorskim rozwiązaniom możesz skutecznie chronić swoją przestrzeń.

Pełna integracja

Sprawna współpraca urządzeń jest najważniejsza. Wszystkie systemy FAAC doskonale działają z istniejącymi już rozwiązaniami.

Uruchom bezpieczeństwo

Technologie i urządzenia FAAC zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują sprawną pracę Twojej bramy. Dekoder SAFEcoder, pozwala na ustawienie automatyki zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi bram skrzydłowych 230V, bez konieczności zastosowania dodatkowych urządzeń. XS55 z bezpiecznymi krawędziami jest certyfikowanym urządzeniem, które może współpracować z dowolnym systemem automatyki bram. Gwarantuje prawidłowe działalnie w przypadku konieczności natychmiastowego zablokowania systemu.

Dodatkowe urządzenia, takie jak nowe fotokomórki regulowane XP20, są łatwe w montażu i zapewniają większą kontrolę bezpieczeństwa zastosowanej automatyki.