Szlabany automatyczne FAAC to najprostsze, niezawodne rozwiązanie, pozwalające na zarządzanie dostępem do budynków biurowych, mieszkalnych, parkingów publicznych, terenów przemysłowych, jak również obsługę wjazdów na autostrady. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest kontrola wjazdu pojazdów.

Szlaban automatyczny jest zbudowany z dwóch elementów – stalowej kolumny i ramienia. W kolumnie umieszczone są elementy sterujące i automatyka.

Rozwiązania proponowane przez FAAC wykorzystują wyłącznie napęd hydrauliczny, co zapewnia im szybkość, wydajność, niezawodność oraz trwałość.

Chcesz stworzyć przestrzeń dla ruchu pieszego?

Jeśli chcesz ograniczyć w danym miejscu ruch pojazdów i nie chcesz budować bramy – zdecyduj się na automatyczny szlaban. Model 615BPR to proste i niedrogie rozwiązanie dostępne w dwóch kolorach – szarym i pomarańczowym.

Chcesz zamknąć dostęp do intensywnie uczęszczanej przestrzeni?

Model 640 jest cichy, niezawodny i umożliwia szybkie otwieranie. Może być wyposażony w ramię o długości do 7 metrów, co gwarantuje wysoką wydajność nawet w przypadku wielokrotnego użycia w ciągu dnia.

Model 620 SR sprawdzi się w miejscach, gdzie ramię może mieć maksymalną długość 3 m, a natężenie ruchu wymaga ciągłego otwierania i zamykania.

Jak połączyć funkcjonalność z estetyką?

Odpowiedzią na to pytanie jest najnowszy model FAAC B680H - wydajne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu.

Został zaprojektowany z myślą o miejscach o dużym natężeniu ruchu (do 2 mln cyklów otwierania bez konieczności konserwacji). W przypadku napotkania na przeszkodę, automatycznie podnosi się. Obudowy są dostępne w 4 różnych kolorach oraz w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej, odpornej na każde warunki atmosferyczne.

Owalne ramię szlabanu może osiągać długość 8 m. Dzięki modułowej budowie jest łatwy w transporcie.

W zależności od potrzeb, obudowa stalowej kolumny może być wyposażona w światła drogowe (czerwone i zielone). Sprawią, że bariera będzie lepiej widoczna, a dostęp łatwiejszy.

Funkcjonalność i estetyka wykonania to nie jedyne cechy tego rozwiązania. Dzięki technologii SAFE&GREEN jest ono energooszczędne, a awaryjne akumulatory zapewniają nieprzerwaną pracę w przypadku braku zasilania.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.