Automatyczne bramy przesuwne FAAC zapewniają płynną pracę i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu odpowiednich mechanizmów, zapobiegających wysunięciu się skrzydła z prowadnicy.
Bramy przesuwne mogą składać się ze skrzydła w dowolnym rozmiarze i kształcie, wykonanego z dowolnego materiału.
Płynny ruch bramy możliwy jest dzięki zastosowaniu prowadnicy zamontowanej do podłoża i kółkom przymocowanym do skrzydła.

Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie?

Trzeba wziąć pod uwagę dwa kryteria: wagę skrzydła i sposób użytkowania bramy. W przypadku przydomowych bram, których skrzydło nie waży więcej niż 500 kg, i które są używane kilka razy dziennie, odpowiedni będzie napęd 740.

Jeśli korzystamy z bramy częściej, a waga skrzydła nie przekracza 600 kg, warto wybrać napęd 746 E R.

W przypadku bram przemysłowych, które są cięższe i znacznie większe, polecamy napęd 844 E R.

Ruch nie ustaje, nawet gdy zabraknie zasilania

Przerwa w dostawie prądu, to żaden problem. Napędy o napięciu 24V są wyposażone w awaryjne akumulatory. Pozwalają one na działanie bramy, gdy chwilowo nie ma prądu, bez konieczności obsługiwania jej ręcznie. Dotyczy to zwłaszcza modeli C720 dla bram do 400 kg oraz C721 dla bram do 800 kg.

Mniejsze zużycie prądu, większa wydajność

Wszystkie modele rozwiązań FAAC do użytku przydomowego zostały wyposażone w system SAFEzone, który automatycznie otwiera bramę, gdy napotka ona na przeszkodę.

Tworząc innowacyjne rozwiązania FAAC pamięta o środowisku naturalnym - dzięki zastosowaniu rozwiązania GREENtech, wszystkie urządzenia wyróżniają się niskim zużyciem prądu. Można je stosować m.in. z napędami C720 oraz C721.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.