Bramy garażowe dzielą się na dwie kategorie ze względu na wymiar i sposób otwierania. FAAC opracował systemy automatyczne dla każdego z nich. Niezależnie od tego, czy chodzi o domowy garaż, czy o zastosowanie przemysłowe.

Jaki masz rodzaj drzwi garażowych?

Jeśli poszukujesz napędu do bramy garażowej rolowanej, wykonanej z metalu lub drewna z odpowiednią izolacją, najlepszym rozwiązaniem będzie napęd 550. Podnosi on drzwi za pomocą bocznych dźwigni lub ramion z odpowiednim systemem odciążników i sprężyn zapewniających stabilność.

 

Jeśli poszukujesz rozwiązania do bramy segmentowej, otwieranej do góry – skorzystaj z napędu D600. Stabilność tego rozwiązania zapewnia system sprężyn.

Niezawodność, nawet gdy zabraknie zasilania

Wszystkie napędy o napięciu 24V są wyposażone w awaryjne akumulatory. Pozwalają one na działanie bramy nawet w przerwach w dostawach prądu, bez konieczności obsługiwania jej ręcznie. D1000 zapewnia dodatkowo niezawodne, wielokrotne otwieranie i zamykanie w ciągu dnia.

Mniejsze zużycie prądu, większa wydajność

Systemy automatyczne do bram garażowych FAAC wyróżnia bezpieczeństwo użytkowania i niskie zużycie prądu. Rozwiązania zaprojektowane do użytku domowego są wyposażone w system bezpieczeństwa, który automatycznie otwiera bramę, gdy napotka na przeszkodę.

Tworząc nowoczesne rozwiązania FAAC pamięta o środowisku naturalnym. Wszystkie urządzenia wyróżniają się niskim zużyciem prądu. Więcej na temat idei SAFE&GREEN dowiesz się na stronie.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.