Wejścia do obiektów, takich jak magazyny czy punkty rozładunkowe, muszą być wyposażone w przemysłowe drzwi wejściowe odpowiednich rozmiarów. Powinny być one wytrzymałe oraz łatwe do otwierania i zamykania.

W tego typu lokalizacjach wykorzystywane są drzwi otwierane do góry lub na bok. Bez względu na sposób otwierania, mogą być wyposażone w siłowniki hydrauliczne lub elektromechaniczne.

Te ostatnie charakteryzuje szczególna niezawodność, cicha praca, duża moc i wysoka wytrzymałość.

 

Twoja brama jest często otwierana i zamykana?

Niezawodny napęd 541 może być montowany na ścianie tuż obok drzwi. Doskonale sprawdzi się w przypadku częstego otwierania ciężkich bram segmentowych.

Brama otworzy się nawet w przypadku odcięcia zasilania. Napęd jest wyposażony w łańcuch lub koło, umożliwiające ręczne zwolnienie bramy.

 

Potrzebujesz masywnych drzwi, ale przestrzeń wewnątrz jest mała i intensywnie uczęszczana?

Gdy wejście jest wyjątkowo duże, wymaga zastosowania składanych rozwiązań, obejmujących drzwi harmonijkowe, które są zespolone zawiasami.

Brama otwiera się przez złożenie skrzydeł na jedną lub obie strony, co umożliwia napęd 560.

Jeśli drzwi są mniejsze i lżejsze, co często zdarza się w przydomowych garażach, odpowiednim rozwiązaniem będzie napęd 390.

 

Mniejsze zużycie prądu, większa wydajność

Zastosowanie technologii GREENtech, oznacza, że systemy automatyki FAAC wyposażone są w nowoczesne czytniki i urządzenia umożliwiające redukcję zużycia energii elektrycznej.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW FAAC

Nasi autoryzowani sprzedawcy i profesjonalni instalatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z systemami drzwi przesuwnych do domu, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.