Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli (FAAC) została założona w 1965 roku i od razu stała się synonimem automatyki do bram na całym świecie.

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność, satysfakcja, pasja i chęć rozwoju – to wartości, którymi firma “otworzyła sobie drzwi” na nowy rynek, przekształcając się w międzynarodową Grupę FAAC.

Grupa FAAC składa się obecnie z 32 spółek handlowych obecnych w 24 krajach, 18 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 15 krajach oraz 3 jednostek biznesowych.

FAAC Simply Automatic, automatyka do bram i szlabanów, wejść i automatycznych drzwi, silniki do rolet i ekranów, systemy parkingowe i kontrole dostępu.

HUB, PARKING TECHNOLOGY z inteligentnym rozwiązaniem do kontrolowania płatnych parkingów.

System MAGNETIC AUTOCONTROL z innowacyjnym rozwiązaniem z zakresu kontroli dostępu we wszystkich sektorach produkcji oraz sprzedaży szlabanów i przejść dla pieszych.

Ponad 1800 osób, które pracują we wszystkich sektorach firmy, to najważniejszy kapitał, któremu Grupa poświęca szczególną uwagę. Głównym celem jest utrzymywanie nie tylko odpowiedniego poziomu profesjonalizmu, lecz także ducha zespołu, który jest podstawą sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę korporacyjną