Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli (FAAC) została założona w 1965 roku i od razu stała się synonimem automatyki do bram na całym świecie.

 

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność, satysfakcja, pasja i badania to wartości, na których firma dosłownie otworzyła swoje drzwi na nowy rynek, rozwijając działalność, która stopniowo doprowadziła do powstania Grupy.

 

FAAC TECHNOLOGIES to grupa, która obecnie składa się z 53 firm w 29 krajach, 8 zakładów produkcyjnych i 16 centrów montażowych, zarządzanych przez 2 jednostki biznesowe:

FAAC Access Solutions, automatyka do bram i szlabanów, wjazdów i drzwi automatycznych, silniki do rolet i ekranów, parkingów i kontroli dostępu. Główne marki to FAAC, Magnetic, CoMETA, Genius, Centurion, Rossi, Wolpac.

 

HUB Parking Technology, z inteligentnymi i skalowalnymi rozwiązaniami do kontroli płatnych parkingów.

 

Do tych liczb należy oczywiście dodać ponad 3.500 osób pracujących we wszystkich sektorach: najważniejszy zasób, któremu Grupa poświęca najwięcej uwagi, stosując strategie mające na celu ciągłe wdrażanie nie tylko profesjonalizmu, ale również ducha zespołowego, który jest podstawą każdego sukcesu przedsiębiorcy.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę firmową.