GRUPA FAAC: TE LICZBY CZYNIĄ Z NAS LIDERA

GRUPA FAAC – te liczby pokazują nasze osiągnięcia

Nasze 50-letnie doświadczenie w biznesie sprawia, że chcemy być coraz lepsi. Każe nam szukać nowych wyzwań i osiągać jeszcze więcej.

Wiele sukcesów już osiągnęliśmy. Dla nas liczy się to, by technologie FAAC ułatwiały Twoje życie. Wierzymy, że to jest możliwe. W końcu możemy się pochwalić aż 42 patentami. Jesteśmy pionierami. Automaty do bram zostały po raz pierwszy zaprojektowane i wyprodukowane przez założyciela naszej firmy. Do tej pory zajmują pozycję światowego lidera, a pamięć o ich twórcy towarzyszy nam do dziś.


POBIERZ BROSZURĘ O NASZEJ FIRMIE

Jedno niebo, te same marzenia

Jesteśmy znani, nie tylko we Włoszech. Wizja i marzenie, które jako pierwsze otworzyły drzwi do automatyzacji, wywodzą się z miejsca, gdzie rozwijała się światowa technologia.

Lubimy myśleć, że to nie przypadek

Podkreślamy, że determinacja wizjonerów, tu we Włoszech, zawsze znajdowała podatny grunt. Tu mieszkają ludzie niestrudzenie pracujący nad realizacją swoich marzeń, którzy zaraz po skończeniu zadania, zastanawiają się, jak udoskonalić to, co właśnie zostało wykonane.

Jakość, bezpieczeństwo, badania i rozwój: 4 asy, które zawsze mamy w rękawie

  • Technologia to nie zabawa. To elementy układanki, które czynią ją bardziej skuteczną, wpływając na poprawę życia. Dzień po dniu.

  • Dlatego jakość i bezpieczeństwo w FAAC idą w parze: jedno jest niezbędne do osiągnięcia drugiego. O oba elementy stale dbamy prowadząc badania i pracując nad rozwojem.

  • Brzmi, jakby to było proste. Za każdym produktem i patentem, który rozwija technologię stoi liczny zespół, a także ogromne poświęcenie i satysfakcja. Przede wszystkim Twoja.

Jedna grupa, wiele liczb, jeden cel

1800 pracowników, 32 filie na 5 kontynentach, ponad 80 oficjalnych dystrybutorów na całym świecie – te dane odzwierciedlają ciągły rozwój naszej działalności.

Choć firma narodziła się w Bolonii, dziś FAAC koncentruje swoje fabryki w Dublinie. Dzięki synergii możemy oferować produkty zgodne z wartościami FAAC: innowacyjne, niezawodne i bezkonkurencyjne.