Zapoznaj się z naszą ofertą produktów FAAC i Magnetic:


 • Słupków drogowych i antyterrorystycznych kliknij
 • Szlabanów automatycznych kliknij
 • Bramek wejściowych kliknij
 • Bramek obrotowych kliknij
 • Napędów do drzwi automatycznych kliknij
 • Systemów kontroli dostępu kliknij

 

Zarządco:

Jeśli chcesz wymienić lub ulepszyć urządzenia na Twoim obiekcie przedstawimy nasze propozycje wraz z wycenami. Zapoznaj się z ofertą i napisz do nas!

Architekcie::

Skontaktuj się z nami, jeśli podczas wykonywania projektu dla Klienta musisz wziąć pod uwagę konkretne parametry produktu np.: częstotliwość użytkowania, bezpieczeństwo użytkownika, czy zabezpieczenia antyterrorystyczne. Dobierzemy właściwe urządzenia i przygotujemy dokumentację techniczną.

Instalatorze:

Dobierzemy i wycenimy urządzenia zgodne z zapisami projektowymi oraz przedstawimy nasze alternatywy. Napisz do nas!Potrzebujesz porady technicznej? Napisz do nas!
Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.
Wszelkie pytania zostaną przekierowane do odpowiedniego działu i odpowiemy najszybciej, jak jest to możliwe.


  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAAC Polska z siedzibą w Warszawie, Kopijników 12.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: iod@faac.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa .
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lat.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Odanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.